سامسونگ Galaxy A01 Core برای اولین بار در اواخر ماه گذشته در کنسول Google Play و در اسناد گواهی Bluetooth SIG مشاهده شد. پیش از نگاهی اجمالی به برخی از مشخصات آن در گواهی‌های ارائه دهندگان رسمی انداخته‌شده است. اکنون  خبر رسیده  که توسط NBTC ، تنظیم کننده مخابرات تایلند نیز این مشخصات تأیید شده است.

طبق معمول ، اطلاعات دیتابیس NBTC چیزی بیش از این درباره مشخصات این گوشی هوشمند نشان نمی‌دهد که این یک دستگاه سیم کارت دوگانه است. همانطور که در DS در نام مدل مشهود است و همانطور که در فهرست گذاری بلوتوث وجود دارد.

مشخصات Galaxy A01 Core چیست؟

از گزارش های قبلی و مشخصاتی که در آن‌ها آمده است می دانیم که این گوشی Galaxy A01 Core با یک  صفحه نمایش 5.1 اینچی با کیفیت 720 ساخته می شود و از یک چیپست قدیمی Mediatek MT6739WW  با یک پردازنده چهار هسته ای بهره می برد. اینکه چگونه قابلیت Bluetooth بلوتوث 5.0 با آن تراشه را که از 4.1 پشتیبانی فنی می کند به دست آورد ، فراتر از اطلاعات کنونی ما است و دلیل این مساله احتمالاً اشتباه در یکی از اسناد متناقض است. مشخصات دیگری که از این گمانه زنی‌ها و افشاها به دست می‌آید شامل یک گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید 10 نیز می‌باشد.

هنوز مشخص نیست که Galaxy A01 Core چه زمانی رسما به بازار عرضه خواهد شد و مشخصات آن چه زمانی برای عموم به صورت رسمی علنی خواهد شد ، اما با انجام مراحل صدور گواهینامه در کشورهای مختلف، تاریخ انتشار آن باید نزدیک شود.

به نظر می‌رسد این گوشی هم چنین از دوربین ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد و باتری آن نیز ۳ هزار میلی آمپر است . دوربین سلفی Galaxy A01 Core نیز احتمالا دوربینی با کیفیت ۵ مگاپیکسل خواهد بود. این گوشی هم چنین جک ۳.۵ میلیمتری نیز دارد و قیمت آن حدودا ۸۰ یورو خواهد بود. 

منبع