فلورین سیچ ، مدیرعامل HMD Global  در ماه ژوئن برای مصاحبه‌ای که توسط اگزم برگزار گردید حاضر شد. وی در مورد راهکارهای نوکیا در بازار برزیل و بازار جهانی صحبت کرد.

نوکیا بازار خود را گسترش می‌دهد 

فلورین سیچ با بیان اینکه آمریکا از ابتدای آغاز نوکیا موبایل برای آنها اولویت اول بوده است می‌گویدکه آنها با تبدیل شدن به شرکای اپراتورهای مهم آمریکایی و گسترش در آمریکای لاتین در سال ۲۰۱۹ ، به برخی از نقاط عطف مهم دست یافتند. او پتانسیل عظیمی را در بازار برزیل می بیند ، که تنها بازار مهمی است که در این منطقه هنور کارآمد نبوده‌اند. 

وی اضافه می کند ، طبق گزارش IDC ، دستگاه هایی با قیمت های در محدوده ۱۳۱ دلار و ۲۰۶ دلار پرفروش‌ترین دستگاه‌ها در سال 2019 بودند. این وضعیت به HMD Global فرصتی عالی برای ارائه گوشی‌های مقرون به صرفه می دهد. تلفن های هوشمند با کیفیتی که هر آنچه را که از یک تلفن نوکیا انتظار می رود داشته باشد.

هدف نوکیا در وهله اول چیست؟

او می گوید نوکیا همچنان مانند یکی از بهترین مارک های با کیفیت تلفن همراه در برزیل شناخته می شود ، درست مانند آنچه در سایر کشورها وجود دارد. هدف نوکیا این است که بیش از انتظار خریداران برای آن‌ها امکانات فراهم کند.

خرید موبایل نوکیا

آنها همچنین می خواهند نوکیا را به نسل جدید معرفی کنند ، که احتمالاً چندان با این برند آشنا نیستند.او همچنین معتقد است که حتی آنها نیز در این دستگاه‌ها و گوشی‌های هوشمند چیزهای زیادی برای دوست داشتن خواهند دید. نوکیا با "ایجاد محصولاتی که ماندگار است ، تغییر الگوی صنعت ، ارائه یک تجربه امن و بهتر در زمینه موبایل" می خواهد فناوری را برای هر چه بیشتر مردم به ارمغان آورد.

مشارکت با مولتی لیزر 

 وی تصریح می کند که HMD Global شرکتی است که با مشارکت ساخته شده است. نوکیا موبایل تحت یک مدل مشارکتی استراتژیک کار می کند تا بتواند با بهترین بازیکنان صنعت مانند Google ، Zeiss ، Qualcomm و MediaTek همکاری کند.به همین ترتیب ، دانش گسترده در بازار و روابط تجاری خوب با مشتریان شرکت های محلی دارایی های ارزشمندی برای قرار دادن نوکیا موبایل در محلی است.

منبع