گلکسی M31s سامسونگ به عنوان نسخه بازسازی شده از M31 در اواخر ماه گذشته رونمایی شد. اگر اخبار مرتبط با گوشی‌های هوشمند سامسونگ را پیگیری کنیم به نظر می رسد که این کمپانی قصد دارد خط تولید گوشی‌های میان رده خود را همیشه به روز نگه دارد و با ارائه گوشی های جدید میان رده های خود را به عنوان یکی از جذاب ترین گزینه‌های بازار ارائه کند.

با توجه به اینکه دو کمپانی ریالم و شیائومی در گوشی های میان رده حرف زیادی برای گفتن دارند به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد این وضعیت را به سود خود تغییر دهد. برای این که بدانیم سامسونگ می‌تواند این کار را انجام دهد یا خیر به مشخصات گلکسی M31s نگاهی می‌اندازیم.

سامسونگ در گلکسی M31s تغییرات کوچکی در طراحی داده است و استفاده از رنگ های طیفی در کنار جنس پلاستیکی باعث شده است که این گوشی هویت خاص خود را داشته باشد. بالای گوشی رنگ خاکستری کروماکی دارد و هر چه به سمت پایین برویم به سمت مشکی تمایل پیدا می کند. به این نکته توجه داشته باشید که رنگ طیفی این گوشی در قسمت میانی بیشتر دیده می شود.

خرید گوشی

پنل پشتی و دکمه های گلکسی M31s برای پایین آمدن قیمت از جنس پلی کربنات است و همچنین پلی کربنات باعث می شود که وزن این گوشی نیز کمتر شود.

باتری گلکسی M31s نقطه قوتی بزرگ

یکی از نکات مهم موجود در این گوشی باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی آن است که گزینه جذابی برای گوشی میان رده است.

به نظر می‌رسد برای کار آسان تر با این گوشی باید از یک کیس یا کاور استفاده کرد. دوربین سلفی گلکسی M31s به صورت ناچ حفره‌ای در قسمت بالای صفحه نمایش قرار دارد در صورتی که در برخی از گوشی های میان رده سامسونگ دوربین سلفی در قسمت چپ قرار گرفته است..

 استفاده از صفحه نمایش سوپرآمولد با کیفیت فول اچ دی پلاس یکی دیگر از مزیت‌های گلکسی M31s است.سنسور صفحه نمایش در این گوشی سامسونگ در قسمت عقبی آن وجود ندارد و به دکمه پاور منتقل شده است که در قسمت راست گوشی همراه با دکمه تنظیم صدا قرار گرفته است.دوربین این گوشی از ۴ لنز اصلی تشکیل شده که به صورت L در کنار فلش قرار گرفتند. سامسونگ همچنین در گلکسی M31s  از پردازنده اگزینوس استفاده کرده است و سیستم عامل آن اندروید ۱۰ است.

منبع