سامسونگ 20 بهمن‌ماه از گوشی‌های سری گلکسی S22 رونمایی کرد و اکنون شرکت روسی کاویار (Caviar)، این سری را در شش طرح لوکس از طلای 24 عیار، تیتانیوم سبک و فیبر کربن در تعداد محدود به بازار عرضه می‌کند.


تمامی شش طرح برای گوشی‌های سری سامسونگ گلکسی S22 شامل نسخه معمولی،‌ نسخه پلاس و اولترا در وب‌سایت شرکت روسی کاویار موجود است. قیمت نسخه اولترا گوشی‌های لوکس از دو نسخه دیگر بالاتر است و کاربران می‌توانند مدل دستگاه مورد نظر خود را به همراه ظرفیت حافظه آن انتخاب کنند.نام این شش طرح لوکس به شرح ذیل است:

  1. Bird of Prey؛ با استفاده از چرم تمساح
  2. Ocelot؛ الهام گرفته از سبک طراحی آرت دکو
  3. Drive؛ استفاده از فیبر کربن و فریم تیتانیومی
  4.  Great Gatsby؛ با طراحی سه بعدی از طلای 24 عیار و الهام گرفته از رمان F. Scott Fitzgerald
  5. Victory؛ با استفاده از چرم تمساح مشکی و به کارگیری تینانیوم
  6. Titanium؛ استفاده از کربن سیاه در طراحی آنطراحی Great Gatsby در بین مدل‌های معرفی شده قیمت بالاتری دارد که احتمالا به استفاده از روکش با طلای 24 عیار مربوط می‌شود. هرچند قیمت بقیه مدل‌ها نیز پایین نیست و مشتریان خاص خودش را دارد.


قیمت و تاریخ عرضه گلکسی S22 شرکت کاویار


قیمت و تاریخ عرضه گلکسی S22 شرکت کاویار

شرکت روسی Caviar قصد دارد از هریک از این طرح‌ها تنها 99 دستگاه تولید و به فروش برساند. گفتنی است نسخه‌های اولترا این طرح‌ها قیمت بالاتری نسبت به نسخه‌های گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس خواهند داشت.ارزان‌ترین مدل این گوشی‌های هوشمند 6000 دلار است و گران قیمت‌ترین آنها که در واقع گلکسی S22 اولترا 512 گیگابایتی طرح Great Gatsby است، حدود 7680 دلار قیمت‌گذاری شده است.شرکت روسی خاویار اعلام کرده فروش این گوشی‌های هوشمند از 11 ماه مارس برابر با 20 اسفند ماه سال جاری آغاز می‌شود.
منبع: caviar