جدیدترین اخبار نشان می دهد که سه گانه سامسونگ در ماه های آینده به بازار عرضه می شود. این سه گانه شامل گلکسی Note 20 و عرضه آن در آگوست و پس از آن عرضه گلکسی Fold 2 در سپتامبر است. متاسفانه هم چنان نمی دانیم تاریخ دقیق عرضه این گوشی ها چه زمانی است اما به نظر می رسد پس از عرضه این گوشی ها نسخه Fan گوشی گلکسی S20 نیز در اکتبر به بازار عرضه می شود.


نسخه Fan گلکسی S20 نسبت به نسخه اصلی که ابتدای سال میلادی به بازار عرضه شد مقرون به صرفه تر است و به نوعی می‌توان آن را با گلکسی S10 lite و نسبتش با گلکسی S10مقایسه کرد.

گزارش های قبلی در مورد گوشی های جدید سامسونگ تاریخ رونمایی از نسخه Fan را ژانویه سال آینده میلادی ذکر کرده بودند.به نظر می رسد خریداران تلفن همراه می توانند از 21 آگوست امسال گوشی Note 20 را خریداری نمایند و احتمالا Note 20 Plus اندکی پس از این تاریخ به بازار عرضه خواهد شد.


در مورد قیمت این مدل از گوشی های سامسونگ نیز با توجه به این که Note 10  با قیمت 949 دلار عرضه شد، گوشی Note 20 نیز با قیمت مشابه ویا بیش تر از این رونمایی خواهد شد. احتمالا این گوشی سامسونگ نسخه‌هایی با قابلیت 5g نیز به بازار عرضه خواهد کرد. تقریبا همه پرچمداران 2020 سامسونگ از پردازنده اسنپ دراگون 865 بهره خواهند برد.


از آن جا که نسخه 5g گوشی Note10 با قیمت 1299 دلاری عرضه شد احتمالا گوشی های جدید با قابلیت 5g نیز قیمتی در این حدود و بالاتر خواهند داشت.مطابق با اطلاعات منتشر شده در رسانه ها Note 20  صفحه نمایشی 6.7 اینچی دارد. در مورد Note 20Plus نیز گفته می شود با صفحه نمایش 6.9 اینچی روبه رو خواهیم بود.

منبع