نوکیا موبایل در مورد دستاوردهای خود در بازار شرکت‌ها کم کم در حال رشد و ترقی بزرگ است. در معامله جدیدی با شرکت  Accon  برند نوکیا گوشی نوکیا 7.2 را برای این شرکت عرضه کرد. بگذارید کمی بیش‌تر به این معامله بپردازیم. 

 شرکت Accon  با ارائه خدمات عمومی در زمینه مشاوره و مشاوره ، از جمله برنامه ریزی و مشاوره مالی و خدمات کارفرمایی در سراسر هلند شناخته می شود. در آغاز سال 2020 Accon طرحی را برای بازبینی و نوسازی دستگاه های تلفن های هوشمند خود و ادغام ارتباطات ثابت و تلفن همراه این شرکت ارائه داد.

ماجرای خرید گوشی نوکیا توسط Accon

Accon  برای خرید دستگاههای جدید در محل کار ، به دنبال تلفن های هوشمند ایمن ، مقرون به صرفه ، باکیفیت و در عین حال دارای پرستیژ بود ، زیرا کارمندان آنها از داده های حساس تجاری و مالی مشتریان خود استفاده می کنند. با توجه به همه این موارد ، شریک فناوری اطلاعات Accon ، یعنی شرکت Benk Groep به آنها توصیه کرد که نوکیا 7.2 را برای این کار و طرح جدید در نظر بگیرند. 

خرید نوکیا

در حال حاضر ، 17 دستگاه از گوشی‌های هوشمند نوکیا تحت برنامه Android Enterprise Recommended بررسی و تایید شده اند. برنامه AER تولید کنندگان را ملزم به رعایت استاندارد زیروتاچ می کند ، بنابراین نیازی به تنظیم دستی هر دستگاه نیست و کارفرما می‌تواند به راحتی دستگاه‌های تحت مدیریت خود را برای پیشبرد کار شرکت و کارکنان مدیریت کند. 

برنامه مدیریتی نوکیا برای Acoon

به محض روشن شدن دستگاه Accon ، تمام برنامه ها و تنظیمات شرکت توسط خود دستگاه نصب و فعال شده و همه 1100 دستگاه نوکیا 7.2 تحت مدیریت شرکت قرار می‌گیرد.

برنامه AER تنها به یک نسخه برتر اندرویدی نیاز دارد ، اما HMD Global که این دستگاه‌های نوکیا را عرضه کرده است نوید دو سیستم عامل اصلی را می دهد ، در نتیجه عمر دستگاه را افزایش می دهد.

منبع