در تازه‌ترین خبر، سامسونگ اعلام کرده است که 28 مهرماه قسمت دوم رویداد آنپکد 2021 خود را برگزار می‌کند. در ادامه به محصولاتی که احتمال زیاد در این رویداد معرفی می‌شوند پرداخته‌ایم.


هفته آینده هم مراسم اپل را در دوشنبه شب داریم، هم گوگل سه‌شنبه قرار است پیکسل 6 را به صورت کامل معرفی کند و هم حالا سامسونگ قصد دارد چهارشنبه مراسمی برگزار کند. سامسونگ در دعوت‌نامه ای که امروز برای رسانه‌ها ارسال کرده، اعلام کرده است که 28 مهرماه قسمت دوم رویداد گلکسی آنپکد را برگزار می‌کند. در این رویداد که تنها یک روز پس از عرضه سری پیکسل 6 گوگل است، انتظار داریم که به جای محصولات پرچمدار، شاهد نسخه جدید دستگاه‌های قدیمی و تمرکز بیشتر روی اپلیکیشن‌های این شرکت باشیم.


سامسونگ هنوز فاش نکرده است که رویداد آنپکد پارت 2 دقیقاً شامل چه چیزی خواهد بود، اما می‌گوید در این رویداد به ما نشان می‌دهد که چگونه «تجربیات جدیدی از طریق فناوری برای نشان دادن ویژگی‌های خاص هر فرد ایجاد کنیم». احتمال زیاد سامسونگ در آنپکد پارت ۲ به حوزه نرم‌افزار و شخصی سازی آن و خدمات این شرکت بپردازد مثلا پلتفرم‌هایی مثل Health را توسعه دهد، طرح‌های جدید سامسونگ در اندروید 12 را معرفی کند و یا به بررسی تغییرات آتی One UI بپردازد.


شایعات دیگری است که با توجه به پوستر رنگارنگ رویداد می‌توانیم پیش‌بینی کنیم تنها محصول سخت افزاری رویداد پیش رو رنگ‌های جدید گوشی گلکسی زد فیلیپ 3 و لوازم خانگی هوشمند جدیدی هستند که در این رویداد رونمایی می‌شوند. عده‌ای نیز پیش‌بینی می‌کنند نسخه فن ادیشن گلکسی اس 21 با نام گلکسی اس 21 FE معرفی شود؛ با اینکه طبق آخرین شایعات عرضه گلکسی اس 21 فن ادیشن که قرار بود در رویداد آنپکد ماه اوت رونمایی شود به خاطر مشکل کمبود تراشه به اواخر دسامبر یا ژانویه موکول شده است.


به هر حال، تا این رویداد تنها یک هفته دیگر باقی مانده است و به نظر می‌رسد رویداد گلکسی آنپکد پیش رو رویداد بسیار کوتاه و جمع و جوری خواهد بود. این رویداد به صورت زنده 28 مهر ساعت 17:30 به وقت ایران در وب سایت رسمی سامسونگ و کانال یوتیوب این شرکت پخش می شود.