سامسونگ ممکن است برای یک جهش بزرگ در سرعت شارژ آماده شود.

سامسونگ تنها چند هفته با رویداد بعدی Galaxy Unpacked که در آن از جانشینان تاشوی خود رونمایی می کند فاصله دارد، اما این شرکت احتمالاً خود را برای پرچمداران سال آینده آماده می کند. گلکسی S22 ممکن است مدتی دور باشد، اما آخرین شایعات حداقل از نظر سرعت شارژ به نسخه کاملاً جدیدی اشاره دارند.

یک گواهینامه آداپتور شارژ 65 وات (از طریق GSMArena) نشان داده شده است که سامسونگ در حال کار بر روی افزایش قابل توجهی در سرعت شارژ Galaxy S22 است. شارژر شماره مدل EP-TA865 را یدک می کشد که بسیار شبیه شماره مدل شارژر 45 وات سامسونگ، EP-TA845 است.


شارژر 65 واتی گوشی سامسونگ گلکسی s22گذشته از سال گذشته سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا، این شرکت عمدتا با شارژ 25 وات برای تلفن های هوشمند خود ارائه شده است، در حالی که بسیاری از بهترین تلفن های اندرویدی دارای 65 وات و حتی برخی از آنها 100 وات هستند. این لزوما چیز بدی نیست، زیرا تلفن های سامسونگ به سرعت شارژ می شوند، اما به نظر می رسد این شرکت از فناوری شارژ عقب مانده است.

اخیراً شایعه شده است که سامسونگ در حال آزمایش شارژ 65 واتی برای تلفن های هوشمند Galaxy S22 با نام رمز "Rainbow RGB" است.

صدور گواهینامه برای آداپتور شارژ به تایید شایعات کمک می کند. با این حال، لازم به ذکر است که پس از حذف شدن از سری Galaxy S21 در اوایل سال جاری، بعید است که این شرکت چنین آداپتور را با پرچمدار بعدی خود معرفی کند. این بدان معناست که شما باید پول بیشتری صرف کنید تا از سرعت شارژ کامل استفاده کنید. خوشبختانه، بسیاری از بهترین شارژرهای GaN می توانند شارژ سریع را با قیمت نسبتاً مناسب ارائه دهند.
در حال حاضر، ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم وقتی سامسونگ سری Galaxy S22 را معرفی می کند، به چه نتیجه خواهیم رسید.


آیا شرکت سامسونگ میتواند در تولید شارژر به همرده های خود برسد؟