به احتمال زیاد چندین گوشی گلکسی دیگر به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

به گزارش tipster Ice Universe، سامسونگ در حال حاضر راه اندازی وصله امنیتی Android برای گوشی های سری Galaxy S21 خود را آغاز کرده است. با این حال، انتشار این دستگاه تعجب آور نیست، زیرا سامسونگ مدتی است که به روزرسانی های امنیتی ماهانه جدیدی را قبل از سایرین ارائه می دهد.

در واقع، این شرکت در اوایل این هفته سعی کرد وصله امنیتی اوت 2021 را به میان رده Galaxy A52 خود وارد کند. سامسونگ گلکسی A72 و گلکسی A8 سه ساله (2018) نیز در برخی بازارها دریافت به روزرسانی را آغاز کرده اند.
متأسفانه، به نظر می رسد به روز رسانی امنیتی ماه آگوست برای سری Galaxy S21 فقط محدود به چین باشد؛ اما با توجه به انتشار سریع به روز رسانی سامسونگ برای بهترین گوشی های اندرویدی خود، طولی نمی کشد که اوایل ماه آگوست به سری Galaxy S21 در مناطق دیگر می رسد. همچنین انتظار می رود سامسونگ در روزهای آینده به روزرسانی های پرچمداران قدیمی خود مانند سری گلکسی نوت 20 و سری گلکسی اس 20 را منتشر کند.

متأسفانه، به نظر می رسد به روز رسانی امنیتی ماه آگوست برای سری Galaxy S21 فقط محدود به چین باشد؛ اما با توجه به انتشار سریع به روز رسانی سامسونگ برای بهترین گوشی های اندرویدی خود، طولی نمی کشد که اول ماه آگوست به سری Galaxy S21 در مناطق دیگر می رسد. همچنین انتظار می رود سامسونگ در روزهای آینده به روزرسانی های پرچمداران قدیمی خود مانند سری گلکسی نوت 20 و سری گلکسی اس 20 را منتشر کند.

به روز رسانی بزرگ بعدی برای سری Galaxy S21 One UI 3.1.1 خواهد بود که احتمالاً تا پایان سه ماهه در برخی بازارها در دسترس خواهد بود. One UI 3.1.1 قرار است ماه آینده با Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 راه اندازی شود. سامسونگ همچنین در حال آماده سازی برای انتشار بتا One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 برای سری Galaxy S21 تا اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر است.بنظورتون سامسونگ توانسته در بروزرسانی امنیتی موفق باشه؟