می توانید عکس های خود را با استفاده از پوشه های ایمن یا برنامه های اختصاصی در تلفن Android خود شخصی سازی کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه عکس های خود را مخفی کنید.

در حالی که اکثر عکس های تلفن شما آنهایی هستند که مفتخر هستید آنها را به اشتراک بگذارید، همیشه تعدادی عکس وجود دارد که ترجیح می دهید به طور تصادفی توسط دیگران کشف نشده باشد. اینها ممکن است مواردی باشند که هدایایی را ارائه می دهند که می خواهید برای عزیزان خود خریداری کنید، تصاویری از آگهی های شغلی یا موارد دیگری که می خواهید خصوصی نگه دارید؛ بنابراین چگونه می توانید مطمئن شوید که این عکس ها هنگام اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ظاهر نمی شوند یا وقتی تلفن خود را با دوستان یا خانواده خود به می سپرید که آنها نیاز به بررسی چیزی دارند عکس مورد نظر نمایش داده نشود.

روش های مختلفی برای پنهان کردن عکس ها در تلفن Android وجود دارد که در اینجا برخی از بهترین آنها آمده است.

نحوه پنهان کردن عکس ها در گوشی های سامسونگ

اگر صاحب یک گوشی اندرویدی سامسونگ هستید، از قبل گزینه Secure Folder را در اختیار دارید که راهی عالی برای خصوصی نگه داشتن برخی از عکس ها است. سایر تولیدکنندگان انواع مختلفی در این زمینه دارند. گوشی های هواوی دارای PrivateSpace هستند و LG (Content Lock) را ارائه می دهد، بنابراین باید بررسی کنید که آیا تلفن شما قبلاً دارای حریم خصوصی میباشد یا خیر.

برای استفاده از پوشه ایمن، Settings > Biometrics and security > Secure Folder را باز کنید. قبل از راه اندازی پوشه ایمن، باید با شرایط و ضوابط موافقت کرده و مشخصات حساب سامسونگ خود را وارد کنید.


نحوه پنهان کردن عکس ها - موبایلتو


پس از ایجاد ، تعیین کنید که از کدام روش های امنیتی برای محدود کردن دسترسی استفاده می کنید ، سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل ها را به پوشه منتقل کنید. لیستی از برنامه ها را در صفحه Secure Folder مشاهده می کنید که می توانید برای دسترسی به فایل های مربوطه روی آنها ضربه بزنید ، به علاوه افزودن برنامه ها و افزودن فایل ها در پایین صفحه وجود دارد که می توانید مستقیماً به هر کدام از آنها در دستگاه خود بروید.


نحوه پنهان کردن عکس ها در Android ؛ محافظت از تصاویر خصوصی


روی Add files ضربه بزنید و سپس از منوی ظاهر شده گزینه Images را انتخاب کنید. روی عکسهایی که می خواهید جابجا شوند ضربه بزنید ، سپس وقتی همه آنها را داشتید روی انجام شده در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از شما سوال می شود که آیا می خواهید فایل ها را جابجا یا کپی کنید ، بنابراین انتقال را انتخاب کنید ، در غیر این صورت همه کسانی که به تلفن شما دسترسی دارند هنوز می توانند آنها را ببینند.

عکسها اکنون نامرئی اما ایمن خواهند بود و می توانید در هر زمان با رفتن به برنامه Secure Folder و ضربه زدن به گزینه Gallery به آنها دسترسی پیدا کنید. این فرآیند در مارک های دیگر که ذکر کردیم تقریباً یکسان است ، زیرا فایل ها فقط از طریق اثر انگشت ، پین یا رمز عبور شما قابل دسترسی هستند.


نحوه استفاده از برنامه ها برای مخفی کردن عکس ها در Android

علاوه بر پوشه های ایمن و فایل های مخفی قابل استفاده در اندروید ، تعدادی برنامه اختصاصی نیز وجود دارد که این فرآیند را برای اکثر کاربران بسیار آسان می کند. برخی از محبوب ترین آنها در فروشگاه Google Play عبارتند از LockMyPix ، Hide Something ، Photo & Video Locker ، Vaulty و بسیاری دیگر. همه آنها به یک شکل کار می کنند و یک پوشه امن در دستگاه شما ارائه می دهند که فایل هایی را که می خواهید خصوصی نگه دارید در آن قرار می دهید.
به عنوان مثال ، Gallery Vault یک برنامه بسیار محبوب با رابط کاربری هوشمند و ویژگی های زیاد است. می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید (اگرچه این فایل دارای محدودیت ماهیانه 100 فایل است)


نحوه استفاده از برنامه ها برای مخفی کردن عکس ها در Android - موبایلتوبه سادگی برنامه را نصب کنید ، به آن دسترسی به پرونده های خود را بدهید ، گذرواژه اضافه کنید ، حساب Google خود را پیوند دهید تا بازیابی شود ، سپس روی دکمه بزرگ Plus ضربه بزنید و سپس تصاویر و فیلم ها را برای جستجوی فایل ها اضافه کنید و آنها را به پوشه امن خود اضافه کنید.