اپل هنگام عرضه سری iPhone 11 در سال 2019 حالت شب را معرفی کرد. این ویژگی به طور خودکار زمانی شروع می شود که مدل سازگار iPhone شما شرایط نوری کم را حس می کند و بر اساس آن تنظیم می شود تا نتایج بهتری را به شما ارائه دهد.

امکان خاموش کردن حالت شب برای یک عکس وجود دارد، اما قبل از iOS 15، هنگامی که برای گرفتن عکس بعدی به حالت خودکار می روید، حالت شب به حالت خودکار باز می گردد.

اپل که به زودی با iOS 15 راه اندازی می شود، قابلیت خاموش کردن حالت شب و حفظ تنظیمات را برای اطمینان از خاموش ماندن ارائه می دهد. در این مقاله به چگونه خاموش کردن حالت شب در آیفون میپردازیم با موبایلتو همراه باشید.

نحوه کنترل کردن تنظیمات حالت شب در iPhone

برای خاموش کردن حالت شب برای یک عکس، فقط روی نماد حالت شب در بالای صفحه خود در برنامه Camera ضربه بزنید و نوار لغزنده حالت شب را در زیر منظره یاب به سمت چپ حرکت دهید. سپس برای آن تصویر غیرفعال می شود.


نحوه کنترل کردن تنظیمات حالت شب در iPhone


دفعه بعد که برنامه دوربین را باز می کنید، حالت شب به حالت خودکار باز می گردد. به طور مشابه، اگر نوار لغزنده را به راست حرکت دهید، حالت شب روی آن عکس روی Max تنظیم می شود، سپس برای نور کم بعدی به حالت خودکار برمی گردد.

اگر می خواهید حالت شب را خاموش کنید و آن را خاموش نگه دارید - یا آن را روی Max تنظیم کنید و آن را برای عکس های بعدی در آنجا نگه دارید - بنابراین نیازی نیست که آن را همیشه خاموش کنید یا از اسلایدر برای هر عکس استفاده کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. برنامه تنظیمات (Settings) را در iPhone خود باز کنید
  2. به پایین بروید و وارد بخش دوربین (camera) شوید
  3. روی (Preserve Settings) ضربه بزنید
  4. کلید حالت شب (Night Mode) را به سبز روشن تبدیل کنید.


نحوه کنترل کردن تنظیمات حالت شب در iPhone

تنظیماتی که قبلاً به حالت شب تغییر داده اید بعداً برای تصاویر کم نور بعدی که می خواهید با iPhone خود بگیرید، ذخیره می شود.

توجه داشته باشید که این تنظیم فقط در iOS 15 - که در حال حاضر در حالت بتا است؛ در دسترس است و شما نیاز به یک iPhone با Night Mode دارید که iPhone 11 یا بالاتر است. برای بارگیری iOS 15 بتا در iPhone خود، می توانید ویژگی جداگانه ما را بخوانید.


به نظر شما حالت شب ایفون بدرستی کار میکنه؟ سوالات خود را از ما بپرسید😊