هفته اول ژانویه 2022 شلوغ‌تر از حد انتظار است. می‌دانیم که شرکت‌های چینی ویوو، ریلمی و شیائومی به ترتیب در روزهای چهارم، پنجم و ششم ژانویه (14، 15 و 16 دی) رویدادهای خود را برگزار خواهند کرد تا از گوشی‌های هوشمند جدیدشان رونمایی کنند. اکنون لنوو نیز اعلام کرده که سال جدید میلادی را با رونمایی از یک گوشی گیمینگ در اولین روز سال 2022 آغاز خواهد کرد. با موبایلتو همراه باشید.


پوستر لنوو لیجن وای 90


گوشی گیمینگ جدید لنوو لیجن وای 90 (Legion Y90) نام دارد و در حالی که این شرکت هنوز مشخصات فنی آن را اعلام نکرده، برخی از ویژگی‌های صفحه نمایش گوشی را فاش کرده است.


بر این اساس، لنوو لیجن وای 90 دارای صفحه نمایش 6.92 اینچی E4 AMOLED با نرخ تازه‌سازی 144 هرتز و نرخ نمونه‌برداری لمسی 720 هرتز خواهد بود. این پنل نمایشگر از محتوای HDR پشتیبانی می‌کند و یک سیستم خنک کننده دوگانه هوایی برای کاهش دما و حفظ عملکرد پایدار گوشی در نظر گرفته است.


سیستم خنک کننده لنوو لیجن وای 90

دمای لنوو لیجن وای 90 پس از 20 تا 30 دقیقه بازی کردن با نرخ 122 فریم در ثانیه.


لنوو جزئیات بیشتری از این سیستم خنک‌کننده جدید منتشر نکرده، اما یکی از کارمندان این شرکت اسکرین شاتی را در شبکه ویبو (Weibo) به اشتراک گذاشته و مدعی شده که لیجن وای 90 بازی‌ها را با سرعت 120 فریم در ثانیه اجرا می‌کند و حتی پس از 20 تا 30 دقیقه بازی کردن نیز نسبتاً خنک باقی می‌ماند.

با توجه به اینکه بیش از یک هفته تا رونمایی لنوو لیجن وای 90 باقی مانده، می توان انتظار داشت که در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی گیمینگ جدید منتشر شود.



منبع: gsmarena