پیش از این اطلاعاتی درباره این گوشی منتشر شده بود و برخی از قابلیت های آن توسط سایت های مختلف افشا شده بود اما به تازگی همه قابلیت، در کنار ورژن‌های مختلف حافظه گوشی، قیمت و نیز رندرهای مختلف آن در یک سایت چینی منتشر شده است.

همان طور که پیش از این در TENAA منتشر شده بود گوشی ایکس ۱۰ مکس آنر صفحه نمایشی ۷.۰۹ اینچی دارد که بین گوشی‌های هوشمند بازار صفحه نمایشی بسیار بزرگ محسوب می‌شود. جنس این صفحه نمایش LCD است. هم چنین دو دوربین نیز در قسمت پشتی این گوشی وجود دارد.

یکی از ویژگی های دیگر گوشی Honor X10 Max وجود باتری قوی با ظرفیت ۵ هزار میلی آمپر است. ظرفیتی که مانند صفحه نمایش آن جزو برترین‌های بازار قرار می‌گیرد. 

پردازنده به کار رفته در این گوشی مدیاتک است. 

حافظه رم گوشی آنر جدید دو نوع ۶ و ۸ گیگابایت است. هم چنین این گوشی دو نوع حافظه داخلی نیز دارد. برخی از نسخه‌های آن ۶۴ و برخی از آن‌ها ۱۲۸ گیگابایت است. 

انواع مدل‌های گوشی Honor X10 Max بر اساس نوع حافظه‌ها به این صورت است:

6 GB + 64 GB

6 GB + 128 GB

8 GB + 128 GB

کد این گوشی KKG-AN00 است که در واقع به خاطر صفحه نمایش بزرگ آن اشاره به کینگ کونگ دارد. در میان ورژن‌های مختلفی که این گوشی دارد بالاترین قیمت آن ۳۹۵ دلار است.

هنوز مشخص نیست که دقیقا برنامه آنر برای رونمایی و فروش این محصول در خارج از چین چیست با این حال به نظر می رسد که با وجود عدم فروش جهانی 8X Max این محصول نیز به سرنوشت آن دچار شود.


منبع