شیائومی در بهار سال جاری از دو پرچمدار Mi 10 و Mi 10 Pro رونمایی کرد و پس از این رونمایی و عرضه، خود را کم کم آماده رونمایی از نسخه سوم خانواده Mi 10 با نام Mi 10 Pro Plus کرده است که با کد Super Large Cup در حال توسعه می باشد.

افشاگران می‌گویند این گوشی از همه جهات شارژ، بهترین گوشی دنیا در حال حاضر خواهد بود.این بدان معنی است که هم در شارژ سیمی و هم در شارژ بیسیم می ۱۰ پرو پلاس سرآمد همه گوشی های دیگر است.

از طرف دیگر این گوشی در شارژ معکوس نیز نسبت به گوشی های دیگر بهتر است. شارژ معکوس به این معنی است که می‌توان توسط این گوشی گوشی های دیگر را شارژ کرد. به نظر می‌رسد هیچ گوشی دیگری در سال جاری میلادی که قابل رقابت با Mi 10 Pro Plus در کیفیت شارژ باشد به بازار عرضه نخواهد شد.

چندی پیش مدیر شیائومی از طرفداران این شرکت خواست که بگویند از نظر آنها پرچمدار جدید این شرکت چه ویژگی هایی باید داشته باشد. فهرستی از ویژگی‌ها از جمله اسپیکر استریو، جک ۳.۵ میلی ‌متری ، زوم عالی و باتری با ظرفیت بالا و قابلیت شارژ سریع از جمله این ویژگی ها بود.

در بنچمارک جدیدی که در سایت Antutu منتشر شده و به نظر می رسد که متعلق به Mi 10 Pro Plus می باشد شاهد ینچمارک فوق العاده و رکوردی جدید هستیم. مطابق با آنچه منابع Antutu از نتایج کسب کردند این گوشی پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ دارد.

مدیر شیائومی همچنین به تازگی اعلام کرد این گوشی به زودی به بازار عرضه خواهد شد و بنابر شایعات منتشر شده و نیز صحبت هایی که در مورد این مسئله شده است نیمه اول آگوست زمان رونمایی آن خواهد بود.

مطابق با پیش‌بینی‌های دیگری که توسط دیگران انجام شده Mi 10 Pro Plus هم از نظر قیمت و هم از نظر مشخصات Mi 10 Pro در محدوده بالاتری قرار دارد. 


منبع