بهترین برنامه‌های ویرایش عکس در سال 2021: ارتباط بصری از طریق عکس به بخشی جدایی ناپذیر از عصر دیجیتال تبدیل‌شده است. قطعاً مردم با مقاله یا داستانی ارتباط برقرار می‌کنند که دارای تصاویری جذاب باشد؛ و درحالی‌که برخی از افراد مهارت انجام این کار را دارند، اکثر ما برای ایجاد اتفاقات به ویرایش متکی هستیم؛ بنابراین، خوب است که امروز بسیاری از برترین برنامه‌های ویرایش عکس برای اندروید و iOS را دارید که نیاز شما را برآورده می‌کند. شما به ترتیب گزینه‌های استاندارد مانند Google Photos و Apple Photos را در دستگاه‌های اندروید و iOS دارید. به شما امکان می‌دهد کلاژ، گرافیک یا متن اضافه کنید. برخی از بهترین گزینه‌های موجود برای گوشی‌های هوشمند شما؛ اندروید و iOS باشد و در اینجا بهترین برنامه‌های ویرایش عکس وجود دارد که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های ویرایش ویدئو برای اندروید


بهترین برنامه‌های ویرایش عکس برای موبایل

دانلود Picsart Photo EditorPicsart Photo Editor


دانلود Picsart Photo Editor


لیست را با Picsart Photo Editor شروع می‌کنیم. نه تنها می‌توانید عکس ها را ویرایش کنید، بلکه به شما در ویرایش سریع فیلم ها نیز کمک می‌کند. برای افزودن بافت متفاوت می‌توانید فیلترها را به تصاویر اضافه کنید، جلوه‌های عکس را اعمال کنید، پس زمینه ها را حذف کنید. حتی از افزودن متن به عکس یا استفاده از فونت های طراح پشتیبانی می‌کند. همچنین مجهز به ابزارهای انتخاب هوشمند مجهز به هوش مصنوعی برای حذف سریع اشیاء از تصویر، در هر زمان که مورد نیاز است. در مورد فیلم ها، می‌توانید آن‌ها را قبل از ارسال در Instagram یا TikTok تزئین کنید. می‌توانید محتوا را کوتاه کرده و یک نمایش اسلاید با موسیقی ایجاد کنید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios

دانلود SnapseedSnapseed


Snapseed


یکی دیگر از گزینه‌های محبوب در میان اشکالات شاتر، همه ویژگی‌های اساسی مورد نیاز در یک ابزار ویرایش عکس را دارد. می‌توانید تصاویر را برش دهید، فریم یا متن اضافه کنید و در صورت نیاز کیفیت تصویر را افزایش دهید؛ اما جایی Snapseed واقعاً موفق می‌شود، ابزار دقیق علامت گذاری آن است که عکاسان ترجیح می‌دهند پس زمینه را محو کرده تا سوژه اصلی را در فوکوس واضح‌تری قرار دهند. ویرایشگر همچنین به شما کمک می‌کند تاریخچه هر عکسی را که در برنامه ویرایش کرده‌اید ویرایش کنید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios

دانلود Adobe Photoshop ExpressAdobe Photoshop Express


Adobe Photoshop Express


Adobe Photoshop برای همه شناخته‌شده است. سالهاست که این ابزار ایده آل برای ویرایش عکس بوده است؛ و Photoshop Express فقط نسخه موبایل نرم‌افزاری است که روی صفحه‌نمایش کوچک کار می‌کند. برای دسترسی به تمام محتوای ذخیره‌شده می‌توانید با استفاده از حساب Adobe Creative Cloud وارد سیستم شوید. یا فقط یک تصویر را بارگذاری کنید، پس زمینه آن را تغییر دهید یا قسمتی از آن را پاک کنید. سردی و گرمی یک تصویر را کنترل کرده یا نوردهی آن را افزایش دهید. شما می‌توانید همه آن را انجام دهید. برای استفاده از برنامه فقط یک Adobe ID رایگان ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد تصاویر ویرایش شده را در دستگاه ذخیره کنید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios


دانلود VSCOVSCO


VSCO


VSCO به دلیل کتابخانه فیلتر بزرگ خود مشهور است؛ و علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد عکس ها را با برش، حاشیه و وینت ویرایش کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد درجه حرارت، رنگ، رنگ پوست را تنظیم کنید. VSCO انجمن آنلاین خود را دارد، بنابراین می‌توانید این عکس ها را در پلت فرم به اشتراک بگذارید، یا آن‌ها را به‌طور گسترده از طریق Instagram به اشتراک بگذارید، یا آن‌ها را از طریق WhatsApp با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios


دانلود PixlrPixlr


Pixlr


Pixlr یکی دیگر از ابزارهای ویرایش عکس است که همه کارها را انجام می‌دهد. شما دسترسی به نسخه وب و تلفن همراه نرم‌افزار را دارید، بنابراین انتخاب خود را انجام دهید. Pixlr به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویر را وارد کنید، یک انتخاب سریع انجام دهید و مورد را از نمای بصری حذف کنید. همچنین می‌توانید پس زمینه را تغییر دهید، فیلتر اضافه کنید، متن را در تصویر قرار دهید، تصاویر را برش دهید و موارد دیگر. نسخه رایگان به شما امکان می‌دهد تصویر را بدون هیچ گونه علائم آزاردهنده ذخیره و بارگیری کنید، بنابراین می‌توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios


دانلود VisageVisage


اگر عاشق گرفتن عکس های سلفی هستید، Visage یک ابزار ویرایش ضروری در تلفن شما است. با Visage شما می‌توانید عکس های خود را به سرعت لمس کنید، درخشندگی پوست را کاهش دهید، آرایش بیشتری اضافه کنید و حتی دندان‌های خود را سفید کنید. نسخه رایگان تبلیغات و هشتگ مارک دار را به شما نشان می‌دهد تا همیشه بتوانید با پرداخت هزینه به نسخه Pro بروید؛ اما در بیشتر موارد، باید با نسخه رایگان خوب عمل کند.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios


دانلود CanvaCanva


Canva


ما این لیست را با ابزار ویرایش محبوب دیگری به نام Canva خلاصه می‌کنیم؛ اما این‌همه ماجرا نیست، Canva به همان اندازه در ایجاد الگوهای جدید، پوستر یا هرگونه محتوای بازاریابی برای این کار مهارت دارد. می‌توانید عکسها را بارگذاری کنید، با عناصر بیشتری ویرایش کنید، فیلترها را اضافه کنید و آن‌ها را قبل از به اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی واضح‌تر نشان دهید.


دانلود برای اندروید | دانلود برای ios


دانلود FoodieFoodieهمان‌طور که از نامش پیداست، اگر اغلب دوست دارید عکس های غذایی را در اینستاگرام ارسال کنید، Foodie بهترین ابزار برای زیبا جلوه دادن آن است، مخصوصاً وقتی رنگ‌ها واقعاً از بشقاب بیرون می‌آیند. غذای خوشمزه، این غذا برای شما ضروری است.


دانلود برای اندروید | دانلود برای iosاینها برخی از بهترین برنامه‌های ویرایش عکس برای اندروید هستند که می‌توانند به شما در بهبود ظاهر عکس های خود قبل از به اشتراک‌گذاری آن‌ها با دوستان خود یا بارگذاری آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی کمک کنند. حتی می‌توانید از این برنامه‌ها برای ایجاد تصاویر کوچک برای فیلم‌های YouTube یا پوسترهای پروژه‌ها یا نمایشگاه‌های خود استفاده کنید.

ما شخصاً توصیه می‌کنیم برخی از این برنامه‌ها را در تلفن خود نصب کنید تا به شما در ویرایش عکس ها در سناریوهای مختلف کمک کند. Snapseed، VSCO و Pixlr گزینه‌های خوبی هستند که در همه شرایط مورد نیاز هستند.