باحالت Enterprise، شیائومی خود را به تلفن محل کار خود تبدیل کنید. امروزه بسیاری از کاربران به‌طورمعمول از دستگاه‌های تلفن همراه خود برای انجام کارها استفاده می‌کنند؛ و مشکل اصلی این است که گاهی افراد نمی‌توانند زندگی شخصی خود را از زندگی کاری خود جدا کنند. به همین دلیل، شیائومی در مورد کاربران یکی از مدل‌های خود فکر کرد، بنابراین ویژگی جدیدی از MIUI 10 را که همه نمی‌شناسند، Enterprise Mode، معرفی کرد، زیرا توسط بسیاری از افراد موردتوجه قرار نگرفته است.

این نه‌تنها به ما کمک می‌کند که تلفن خود را هر زمان که می خواهیم در شرکت یا تلفن همراه کارکنیم روشن کنیم، بلکه برخی ویژگی‌ها را برای ما به ارمغان می‌آورد که بعداً توضیح خواهیم داد. علاوه بر این، گوشی‌های سازنده آسیایی ابزارها یا روش‌های متفاوتی دارند که به ما کمک می‌کند تلفن همراه معمولی خود را طوری پیکربندی کنیم تا هر زمان که بخواهیم کار کند؛ بنابراین، ما تمام امکاناتی را که یک تلفن همراه شیائومی برای تبدیل تلفن‌های خود به تلفن‌های سازمانی ارائه می‌دهد، توضیح خواهیم داد. با موبایلتو همراه باشید.

حالت Xiaomi Enterprise چگونه است؟باحالت Enterprise، شیائومی خود را به تلفن محل کار خود تبدیل کنید


قابلیت‌هایی که امروز ارائه می‌دهیم را می‌توان در بین تنظیمات اضافی گوشی‌های آسیایی که دارای نسخه MIUI 10 یا بالاتر هستند، پیدا کرد. علاوه بر این، این‌یک تازگی مهم برای همه آن دسته از کاربرانی است که در زندگی روزمره خود مجبورند از دو تلفن مختلف برای جدا کردن زندگی شخصی خود از محل کار استفاده کنند. خوب، باحالت Enterprise یا به‌عنوان Enterprise Mode شناخته می‌شود، می‌توانیم Xiaomi را به تلفن همراه کاری تبدیل کنیم.

علاوه بر این، نه‌تنها برای این کار به ما کمک می‌کند، بلکه ویژگی‌های متفاوتی نیز به آن اضافه می‌شود که عملکردهای خاصی را در اختیار ما قرار می‌دهد تا هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه راحتی و امنیت بیشتری را برای داده‌هایمان تضمین کنیم. اگرچه، اصلی‌ترین عامل منفی که می‌توانیم پیدا کنیم این است که به دلیل شناخته‌نشده بودن، نتوانسته‌ایم از تمام مزایای این قابلیت اضافی به‌طور کامل استفاده کنیم.

مهم‌تر از همه، برای شرکت‌هایی که می‌خواهند به کارکنان خود ابزاری منحصربه‌فرد برای اهداف تجاری ارائه دهند بسیار مفید خواهد بود. این بدان معناست که می‌توان تعدادی محدودیت وضع کرد تا از این تلفن‌ها فقط برای مشاغل خاصی استفاده شود. امکان کنترل یا محدود کردن برنامه‌ها، ارتباطات، سخت‌افزار یا داده‌ها، در میان بسیاری از ویژگی‌های دیگر وجود خواهد داشت؛ بنابراین هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت زیرا همه گزینه‌های سیستم کاملاً تسلط دارند.


علاوه بر این، مدیریت متمرکز کاربران، داده‌ها، برنامه‌ها و رفتارها را با خدمات مدیریت و پیکربندی از راه دور انعطاف‌پذیر امکان‌پذیر می‌کند؛ و در غیر این صورت، چگونه می‌توان گفت، این حالت یک مکانیزم امنیتی را برای تمام اطلاعاتی که در تلفن داریم تضمین می‌کند.

چگونه حالت Enterprise را درگوشی Xiaomi خود فعال کنیم؟


برای کاربران MIUI 12 که می‌خواهند برای اولین بار "حالت شرکت " را فعال کنند، این مراحل را دنبال کنید:


  • "تنظیمات " دستگاه Xiaomi خود را وارد کنید.

  • تنظیمات پیشرفته (Additional settings) را فشار دهید.

  • در انتهای منو گزینه حالت شرکت (Company Mode) را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و سپس "Enable Company Mode" را فعال کنید.


سازنده چینی، فعال‌سازی این حالت را برای ما بسیار آسان می‌کند. علاوه بر این، وقتی به این ویژگی دسترسی پیدا می‌کنیم، دکمه About Enterprise Mode را دریافت می‌کنیم. اگر آن را فشار دهیم، مستقیماً ما را به یک توضیح بسیار دقیق می‌رساند که چگونه می‌توان آن را گام‌به‌گام در تلفن خود فعال کرد و این ویژگی شیائومی بر چه اساسی استوار است.

بااین‌حال، ما به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را بدون نیاز به خواندن انجام دهید، زیرا شرایط و ضوابط به زبانی خواهد بود که ترجمه ندارد، اما سپس به وب‌سایت سازنده‌ای که ترجمه نشده است، هدایت می‌شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به قسمت Settings> Extras> Company mode بروید. پس از ورود به سیستم، دو گزینه ظاهر می‌شود، یکی گزینه‌ای است که در بالا توضیح داده شد و دیگری آن را فعال می‌کند.

پس از تکمیل هر آنچه از ما خواستند، توانستیم ثبت‌نام را نهایی کنیم. ما فقط باید دوباره وارد این حالت شویم، روی Activate کلیک کرده و داده‌های ارائه‌شده به ما را وارد کنید. پس‌ازآن، از ما خواسته می‌شود که سیاست حفظ حریم خصوصی را بپذیریم و این قابلیت بی‌نظیر را در تلفن خود داشته باشیم.