آنر به‌طور رسمی در حساب توییتر خود اعلام کرده است که در تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان)، آنر ۵۰ با بهرمندی از سرویس‌های موبایل گوگل در اروپا عرضه خواهد شد و محیط برنامه جامع‌تر و تجربه فوق‌العاده‌ای در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.


به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، آنر به وعده‌ی خود عمل کرده است و تا پایان امسال سرویس‌های موبایل گوگل را در دستگاه‌های خود ارائه خواهد داد. آنر ۵۰ اولین دستگاهی خواهد بود که بعد از استقلال این برند چینی، قرار است در تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان ۱۴۰۰) در اروپا با سرویس‌های موبایل گوگل در دسترس قرار بگیرد.


آنر ۵۰ به این برند کمک کرد تا به سومین فروشنده‌ی بزرگ گوشی‌ هوشمند در چین تبدیل شود و آنر انتظار دارد در سایر بازار‌ها محبوبیت زیادی کسب کند. طرفداران چینی تجربه‌ی کار با آنر ۵۰ و آنر ۵۰ پرو دارند؛ اما به‌ نظر می‌رسد نسخه‌ی معمولی در سایر بازار‌ها در دسترس قرار بگیرد.

آنر ۵۰ معمولی هنوز هم برای افرادی که تمایل به داشتن گوشی هوشمند با عملکرد و دوربین عالی هستند، انتخابی مناسب است. از مشخصات این گوشی آنر می‌توان به تراشه‌ی اسنپدراگون 778G با قابلیت 5G، اندروید ۱۱، دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسل اشاره کرد. انرژی آنر ۵۰ را باتری با ظرفیت ۴۳۰۰ میلی‌آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژ سریع ۶۷ وات تأمین می‌کند که گفته می‌شود در مدت‌زمان ۲۰ دقیقه، درصد شارژ از صفر به ۷۰ درصد می‌رسد.دیدگاه شما کاربران درباره‌ی آنر ۵۰ با سرویس‌های موبایل گوگل چیست؟