هر بار که واتساپ را در تلفن جدید راه اندازی می کنید ، باید شماره تلفن خود را با رمز یکبار مصرف تأیید کنید. واتساپ همچنین به شما امکان می دهد یک لایه امنیتی اضافی را در قالب یک پین اضافه کنید. به این ترتیب ، قبل از اینکه واتساپ را روی تلفن خود نصب کنید ، باید رمز عبور را پس از ارسال به شماره تلفن ثبت شده خود در بالای یک پین شش رقمی وارد کنید. این به شما این امکان را می دهد که دو لایه حفاظت داشته باشید ، به همین دلیل به آن احراز هویت دو مرحله ای می گویند. در این مقاله آموزش فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای در واتساپ برای اندروید آموزش داده شده است با موبایلتو همراه باشید.


نحوه فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای در واتساپ برای اندروید


ممکن است واضح باشد ، اما قبل از شروع ، لطفاً مطمئن شوید که واتساپ Messenger را بر روی گوشی خود نصب کرده اید.

 1. واتساپ را در گوشی اندروید خود باز کنید.
 2. روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 3. روی تنظیمات (Settings) ضربه بزنید.

  نحوه فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای در واتساپ برای اندروید
 4. روی حساب (Account) ضربه بزنید.
 5. تأیید صحت دو مرحله ای (Two-step verification) را انتخاب کنید.
 6. برای راه اندازی پین ، روی فعال کردن (Enable) کلیک کنید.

  آموزش فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای در واتساپ برای اندروید
 7. پین شش رقمی خود را وارد کنید.
 8. در صورت فراموش کردن رمز خود یک آدرس ایمیل برای بازنشانی پین استفاده کنید.
 9. آدرس ایمیل خود را تأیید کرده و دکمه انجام  (Done) را برای انجام کار فشار دهید.

  چگونه احراز هویت دو مرحله ای در واتساپ برای اندرویدفعال کنیم


دفعه بعد که واتساپ را راه اندازی می کنید ، پین خود را وارد کنید ، چه در تلفن جدید خود و چه در صورت نصب مجدد برنامه. اگر پین خود را فراموش کردید ، بازنشانی آن بسیار آسان است ، بنابراین حتماً یک ایمیل وارد کنید تا از قفل شدن حساب خود جلوگیری کنید.

یک محصول عالی وقتی لذت بخش تر می شود که نیازی به پرداخت هزینه آن نباشید. این امر در مورد واتساپ Messenger صادق است زیرا یکی از بزرگترین پایگاه های داده کاربران را دارد. با این حال ، این برنامه یکی از بهترین برنامه های پیام رسانی برای اندروید است زیرا رایگان است و توسط بسیاری از افراد استفاده می شود. این ویژگی هایی است که دریافت می کنید و آن را به بهترین توصیه ما برای سیستم عامل های پیام رسانی تبدیل می کند.

با وجود اینکه فیسبوک مالک واتس اپ است ، کاربران همچنان از رمزگذاری سر به سر این برنامه که حریم خصوصی آنها را تضمین می کند ، راحت هستند. سپس موارد دیگری مانند پیام های متنی رایگان و تماس های VoIP (صوتی و تصویری) ، رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده ، برچسب های فراوان ، ایموجی ها و GIF ها و قابلیت به اشتراک گذاری طیف گسترده ای از فایل ها وجود دارد. می توانید اسناد ، موسیقی ، فیلم ها ، عکس ها ، پیوندها و حتی فایل های APK را از طریق برنامه ارسال کنید. علاوه بر این قابلیت ها شما میتوانید موقعیت مکانی و مخاطبین خود را با هم دیگه به اشتراک بگذارید.