تصمیم شیائومی برای قرار دادن تبلیغات در MIUI تعجب آور آزاردهنده ای بود. نگران نباش ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم از شر آنها خلاص شوید.

تصمیم شیائومی در انتقال تبلیغات به رابط کاربری خود در ماه سپتامبر گذشته تعجب آور آزاردهنده بود. با توجه به اینکه شیائومی 9.7 درصد از سهم بازار جهانی تلفن های هوشمند را در اختیار دارد و اکثر دستگاه های آن MIUI را اجرا می کنند ، می دانیم که این مورد بسیاری از شما را تحت تأثیر قرار داده است.

نگران نباشید ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم این تبلیغات مزاحم را از دستگاه های Xiaomi خود حذف کنید.

چرا شیائومی تبلیغات را روی MIUI قرار می دهد؟

دقیقاً مانند گوگل و آمازون ، شیائومی خود را یک تولید کننده سخت افزار نمی داند ، بلکه یک شرکت اینترنتی است که اتفاقاً سخت افزار تولید می کند. این شرکت وعده داده است که برای همیشه محدودیت سود سخت افزاری را 5٪ افزایش دهد. تمام اینها بدین معنی است (مانند سایر غول های فناوری) شیائومی باید از راه های دیگر درآمد کسب کند. یکی از آنها ارائه موارد الحاقی ، خدمات اضافی و کسب درآمد از طریق تبلیغات است.

شما ممکن است به ساختار شیائومی اعتقاد داشته باشید یا نداشته باشید ، اما از قیمت های پایین این شرکت بسیار استقبال می شود. آمازون نیز با مدل تجاری خود رویکرد مشابهی را اتخاذ کرده است ، اما آنها همچنین نسخه هایی از محصولات خود را بدون تبلیغات با قیمت بالاتر ارائه می دهند. در همین حال ، هیچ راهی برای حذف تبلیغات از تلفن های Xiaomi با MIUI وجود ندارد - حداقل نه به طور رسمی. خوشبختانه مواردی وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن حضور تبلیغات انجام دهید.


چگونه از تبلیغات شیائومی جلوگیری کنیم


تبلیغات را در Mi Music غیرفعال کنید

برای خاموش کردن تبلیغات در برنامه موسیقی MIUI:

  • برنامه Mi Music را باز کنید.
  • نماد منو در گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید
  • وارد بخش تنظیمات شوید
  • در بخش تنظیمات پیشرفته نمایش تبلیغات خاموش کنید.

Settings> Advanced settings> Show ads


چگونه از تبلیغات شیائومی جلوگیری کنیم


تبلیغات را در MIUI Themes غیرفعال کنید

ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر تبلیغات در برنامه تم MIUI این است که مستقیماً وارد خود برنامه شوید و آن را غیرفعال کنید. مراحل زیر را دنبال کنید.

  • برنامه MIUI Themes را باز کرده و به Account بروید.
  • تنظیمات را جستجو کنید ، سپس توصیه ها را غیرفعال کنید.


چگونه از تبلیغات شیائومی جلوگیری کنیم


تبلیغات را در برنامه MIUI Security غیرفعال کنید

  • برنامه Security را اجرا کرده و به تنظیمات بروید.
  • در بخش تنظیمات ، گزینه دریافت تبلیغات را غیرفعال کنید.

بیایید صادق باشیم ، این یک کار خسته کننده است که واقعاً تجربه کاربر را خراب می کند. اما پس از اتمام این کار ، از تبلیغات MIUI 12 و نسخه های بعدی آن خلاص خواهید شد و می توانید از تلفن های هوشمند شیائومی خود لذت ببرید بدون اینکه توسط تبلیغات مورد حمله قرار بگیرید.

نظر شما درباره سیاست کمپانی شیائمی چیست؟ نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید.