آیا دیگر نمی خواهید از واتس اپ استفاده کنید؟ در حال حاضر یک راه آسان برای ارسال چت های خود به صورت یکپارچه به تلگرام وجود دارد و بهترین قسمت این است که حتی در وقت شما نیز صرفه جویی می شود ، بنابراین شما حتی متوجه نمی شوید که به یک پلت فرم پیام جدید تغییر وضعیت داده اید. در این مقاله  نحوه انتقال پیام های وانساپ خود به تلگرام آموزش داده‌ایم با موبایلتو همراه باشید.


نحوه انتقال پیام های واتساپ خود به تلگرام


هنگام صادرات چت از واتس اپ به تلگرام ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید. اولین مورد این است که می توانید چت های تک به تک و گروهی را منتقل کنید ، اما می توانید این کار را یکی یکی انجام دهید. مورد دوم این است که شخصی که گپ وی را به تلگرام منتقل می کنید نیز باید در این سرویس حساب کاربری داشته باشد ، زیرا هر دو طرف می توانند پس از انتقال کامل چت را مشاهده کنند. علاوه بر این ، شما فقط می توانید پیامها را با مخاطبین خود در چت های خصوصی وارد کنید.


اکنون که یک ایده اساسی در مورد نحوه عملکرد آن دارید ، نحوه جابجایی چت ها به شرح زیر است:


 1. برنامه واتساپ را در گوشی خود باز کنید.
 2. گپی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید.
 3. روی منو (سه نقطه عمودی در سمت راست) ضربه بزنید.

  انتقال چت بین واتساپ و تلگرام
 4. روی بیشتر (More) ضربه بزنید.
 5. روی خروجی گرفتن (Export chat) ضربه بزنید.
 6. اگر می خواهید رسانه را نیز منتقل کنید ، آن را انتخاب کنید.  روی (Include media) را بزنید.

  آموزش انتقال چت بین واتساپ و تلگرام
 7. در منوی اشتراک گذاری ، تلگرام را انتخاب کنید.
 8. حالا برای ورود به تلگرام ، گزینه چت  (Chat) را انتخاب کنید. اگر شما در حال انتقال یک گپ به صورت شخصی هستید ، در حالت ایده آل باید همان شخص باشد.
 9. پس از انتخاب مخاطب ، کادر محاوره ای تأیید را مشاهده خواهید کرد. برای ادامه ، وارد کردن (Enter) را بزنید.

  نحوه انتقال چت بین واتساپ و تلگرام
 10. اکنون یک کادر گفتگوی وارد کردن چت (Importing chat) را مشاهده خواهید کرد.
 11. هنگامی که انتقال چت به پایان رسید ، باید کل سابقه پیام ها را در تلگرام به همراه زمان و رسانه دست نخورده مشاهده خواهید کرد.

  چگونه چت های خود را در واتساپ جابجا کنیم

امکان انتقال چت از واتس اپ به تلگرام بدون هرگونه بهم ریختگی هنگام انتقال چت بین دو پلتفرم صورت می گیرد. ما چند چت را به آنجا منتقل کردیم تا ببینیم چگونه کار می کند، و از اینکه این ویژگی چقدر خوب کار می کند شگفت زده شدیم. بهترین بخش این است که می توانید با حذف چت های قدیمی خود در فضای ذخیره سازی صرفه جویی کنید و اگر از یک تلفن اندرویدی با قیمت کمتر از 2 ملیون تومان استفاده می کنید که فضای ذخیره سازی محدودی دارد، آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند.