ناثینگ، عرضه گوشی هوشمند و پاوربانک جدید را برای اوایل ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی کرده است.


ظاهرا شرکت ناثینگ (Nothing) تصمیم گرفته مسیر ear (1) را ادامه ندهد و برای محصول آینده خود سراغ تولید یک گوشی هوشمند جدید برود. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای عرضه گوشی هوشمند خود تا اوایل سال ۲۰۲۲ است. علاو‌ه‌براین، عرضه پاوربانکی به نام power (1) نیز در دستور کار ناثینگ قرار دارد.


به گزارش گیزموچاینا، این استارتاپ اخیراً با Qualcomm Technologies همکاری کرده و اگر اخبار مربوط به تلفن‌های هوشمند آینده صحت داشته باشد، به احتمال زیاد کوالکام در این زمینه به ناثینگ کمک می‌کند؛ بنابراین احتمالا گوشی هوشمند آینده این شرکت از پردازنده اسنپدراگون استفاده خواهد کرد.


گزارش منتشرشده توسط موکل شرما، که در سایت 91Mobiles به اشتراک گذاشته شده بود، ادعا می‌کند قرار است یک پاوربانک با برند ناثینگ پیش از عرضه این تلفن هوشمند رونمایی شود. پاوربانک power (1) می‌تواند در هفته‌های آینده یا شاید در پایان سال عرضه شود.


گوشی هوشمند ناثینگ


جزئیات بسیار کمی در مورد هر یک از این دو محصول منتشر شده، بنابراین اطلاعات زیادی درباره مشخصات آن‌ها در دست نداریم. اما یک مسئله را به خوبی می‌دانیم؛ محصولات آینده ناثینگ باید از زبان طراحی ear (1) پیروی کنند، در نتیجه به احتمال زیاد ظاهری ساده و مینیمالیستی و حتی طراحی شفاف خواهند داشت.


امیدواریم با نزدیک شدن به زمان موعود عرضه محصولات مذکور، تیزرها و اطلاعات بیشتری در فضای مجازی منتشر شوند.


در ماه فوریه، ناثینگ شرکت Essential اندی رابیز را خریداری کرد. این شرکت گوشی Essential Phone که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد را طراحی کرده بود. ممکن است گوشی هوشمند جدید ناثینگ، علاوه بر اسنپدراگون کوالکام از فناوری‌های موجود در Essential نیز بهره ببرد. نباید فراموش کنیم که دید طراحی هر دو شرکت یکسان است و آن‌ها معتقد به ارائه محصولاتی مینیمالیست هستند.


اما نام این محصول چه خواهد بود؟ در حال حاضر اطلاعاتی درباره این موضوع نداریم اما امیدواریم گوشی جدید این شرکت Hand (1) نام‌گذاری نشود، زیرا اسم عجیبی به نظر می‌رسد.