مدتهاست که برنامه گوگل در سیستم عامل اندروید دارای برنامه تغییرات آب و هوا است که از دید کاربران نیز مخفی نمانده است.. این برنامه ویژگی های محدود اما مفید ارائه می دهد. اما اکنون ، برخی از کاربران اندرویدی متوجه شده اند که برنامه تغییرات آب و هوای گوگل از تلفن های آنها ناپدید شده است.احتمالاً به عنوان بخشی از تست اشکال یابی A / B ، گوگل در حال حذف برنامه آب و هوا از روی دستگاه برخی از کاربران است.

برنامه آب و هوای گوگل از طریق ویجتی مخصوص در تلفن های هوشمند پیکسل و همچنین هنگام جستجوی وضعیت آب و هوا در برنامه گوگل یا نوار جستجو در دسترس بود. هم چنین می توان با اضافه میان بری به صفحه اصلی از آخرین وضعیت آب و هوایی باخبر شد. طی چند روز گذشته ، تعداد بیشتری از کاربران گزارشگر این تغییر بودند. دقیقاً مطمئن نیستیم که این حذف برنامه چقدر گسترده است یا چه عواملی باعث ایجاد تغییر شده اند. به نظر می رسد این امر می تواند نسخه بتای برنامه گوگل مرتبط باشد ، اما می تواند ناشی از تغییر در سمت سرور نیز باشد. برنامه آب و هوای گوگل را در گلکسی نوت 20 Ultra دریافت کرده ام ، اما گوشی پیکسل در همان حساب کاربری گوگل فاقد آن است. 

برای برخی از کاربران ، برنامه آب و هوای گوگل موجود و غیرموجود می شود. این برنامه بدون برنامه خاصی و با یک کارت گرافیک ساده وضعیت فعلی آب و هوا را نشان می دهد ، یک اسلایدر ساعتی برای دیدن پیش بینی و نگاهی به چند روز آینده نیز دارد. این عملکردها از این برنامه یک برنامه کاربردی می سازند، اما به هیچ وجه برنامه ای عالی و مطلوب نیست. امیدوارم این فقط یک آزمایش یا یک اشکال در برنامه گوگل باشد و با تکمیل موارد مورد نیاز برای کاربران دوباره به همه دستگاه های اندرویدی بازگردد. 

منبع