شرکت فنلاندی HMD Global که گوشی‌های با برند نوکیا را تولید می‌کند در روزهای آتی از گوشی جدید این برند یعنی نوکیا ۷.۳ رونمایی خواهد کرد. 

هم چنین این شرکت ظاهرا قرار است در نمایشگاه IFA 2020 که در ماه سپتامبر و در شهر برلین برگزار می‌شود چند گوشی هوشمند دیگر را نیز معرفی کند. پیش از این اطلاعات مفصل‌تری درباره نوع گوشی‌های جدید نوکیا در این مطلب گفته بودیم.  با این حال خبر جالب جدید درباره این برند دیده شدن تصویر یکی از گوشی‌های آن در فیلم سینمایی جبمزباند است که جدیدترین سری از مجموعه فیلم‌های جیمز باند است. 

این فیلم جدید در تاریخ ۳۰ آبان امسال بر روی پرده‌های سینما خواهد رفت با این حال در تصویر منتشر شده از فیلم‌برداری این فیلم یکی از گوشی‌های نوکیا دیده می‌شود که البته درباره مدل آن اطلاع رسانی دقیقی نشده است. با این حال به نظر می‌رسد این گوشی نوکیا ۷.۳ است.  

اگر برای‌تان این سوال پیش آمده است که چرا در فیلم جیمزباند از این گوشی استفاده شده است باید بدانید که شرکت HMD  شریک رسمی فیلم‌های جیمزباند است که جای شرکت سونی در این شراکت را گرفته است. در این ویدئوی جدیدا منتاشر شده شاهزاده چارلز پسر ارشد ملکه الیزابت دوم به دیدن پشت صحنه این فیلم رفته است تا از ان بازدید کند و در خلال همین بازدید روی یکی از میز‌های نشان داده شده در فیلم گوشی نوکیا قرار دارد که به گفته برخی از افشاگران این گوشی همان گوشی ۷.۳ نوکیا است. 

البته پیش از این شرکت نوکیا اعلام کرده بود که قرار است در فیلم جیمز باند نسخه‌ای از گوشی نوکیا 8.3 5G  به نمایش دربیاید. با این حال به نظر نمی‌رسد این گوشی نمایش داده شده همان ۵.۳ باشد. گوشی ۵.۳ اولین گوشی نوکیا با قابلیت پشتیبانی از فناوری نسل پنجم است که به زودی در اروپا به فروش خواهد رسید. 

منبع