برای خرید یک گوشی با کیفیت و البته با قیمت مناسب همواره می توان به آن ر و نیز گوشی های میان رده سامسونگ اعتماد کرد چرا که هردو این برند تنوع بسیار زیادی را برای خریداران میان رتبه در نظر گرفتند. ‏A50 سامسونگ و آنر 9x از جمله گوشی های میان رده با قیمت معقول هستند که میتوانید برای خرید یک گوشی با کاربرد روزمره و نیز عکاسی روی آنها حساب کنید.

البته آنر 9x در مقایسه با A50   قیمت مناسب تری دارد و قیمت آن حدود دو سومA50  است.بنابراین در کنار سایر ویژگی‌ها باید به این نکته نیز توجه کنید.

صفحه نمایش آنر9x از گلکسیA50  سامسونگ بزرگتر است و حدود دو دهم صفحه نمایش بیشتری را در اختیار شما می گذارد البته نسبت صفحه نمایش به بدنه جلوی در آنر 9x حدود یک درصد کمتر از A50 می باشد.

جنس صفحه نمایش 9x از فناوری آی پی اس و A50 سامسونگ از فناوری سوپر آمولد است.

تراکم پیکسلی 9x  آنر ۳۹۱ پیکسل بر اینچ و تراکم پیکسلی گلکسی A50به میزان ۴۰۳ پیکسل در هر اینچ است.

سامسونگ گلکسی  A50از پردازنده اگزینوس استفاده کرده است و آنر 9x را از پردازنده Kirin. حافظه رم هر دو این گوشی ها ۴ گیگابایت است اما حافظه داخلی آنر ۹ ایکس ۶۴ گیگابایت می باشد و حافظه داخلی  A50سامسونگ ۱۲۸ گیگابایت است. افظه داخلی این گوشی ها قابلیت ارتقا تا ۵۱۲ گیگ توسط کارت حافظه را نیز پشتیبانی می‌کنند. 

ظرفیت باتری هر دو این گوشی‌ها ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت است. وزن گوشی آنر 9x حدود ۱۹۷ گرم و وزن گلکسی A50 سامسونگ ۱۶۶ گرم است.

بدنه پشتی گلکسی  A50جنس پلاستیک است و بدنه پشتی 9x از شیشه و فریم آن از جنس آلومینیوم که مزیتی برای این گوشی محسوب می‌شود.هر دو این گوشی از جک ۳ و نیم میلیمتری صدا برخوردار هستند و از شبکه 4G نیز پشتیبانی می کنند.