شایعات درباره ظرفیت باتری آیفون 13 به صورت آنلاین فاش شد

شرکت اپل درحال پیشرفته کردن محصولات خود میباشد امروز در این مقاله به ظرفیت لو رفته باتری ایفون 13 میپردازیم با موبایلتو همراه باشید.

آیفون 13 در حال حاضر تنها یک ماه تا رونمایی فاصله دارد، حداقل اگر برنامه انتشار معمول اپل را دنبال کنیم، این به معنی موجی از شایعات جدید در مورد بزگتر شدن قاب گوشی است.

بر اساس یک گزارش جدید، آخرین مورد مربوط به مشخصات ظرفیت باتری آیفون 13 است که قرار است در سراسر جهان افزایش یابد؛ بنابراین هر گوشی از جمله iPhone 13، iPhone 13 Mini و iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دارای باتری های بزرگتر است.


مقایسه ایفون 13 و ایفون 12 - موبایلتو


این ایده که ممکن است این ارتقا در حال حرکت باشد قبلاً ذکر شده است، زیرا گزارش های قبلی افشاگران که با تلفن های جعلی آیفون 13 کار می کردند نشان داد که آنها تا حدودی ضخیم تر از iPhone 12 هستند.

با این حال، به دلیل نقض اطلاعات در ZDNet، ما اولین ارقام فرض شده در مورد اندازه باتری آیفون 13 را دریافت کردیم.


بر اساس این گزارش، آیفون 13 و آیفون 13 پرو دارای باتری 3095 میلی آمپر ساعتی هستند که در آیفون 12 و آیفون 12 پرو از 2815 میلی آمپر ساعت استفاده می کند. در همین حال، آیفون 13 پرو مکس از باتری 4352 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند که دارای ظرفیت قبلی 3687 میلی آمپر ساعت بود، در حالی که آیفون 12 مینی سال گذشته از 2227 میلی آمپر ساعت به 24406 میلی آمپر ساعت افزایش میابد.

بیشتر بخوانید: قابلیت های جدید ios 15 و تاریخ انتشار آن

به زبان ساده، طیف گسترده ای از آیفون 13 باعث افزایش باتری های بزرگتر می شود و حداقل در ذهن من، این چیزی است که برای مدت طولانی به تأخیر افتاده است.

به زبان ساده، طیف گسترده ای از آیفون 13 باعث افزایش باتری های بزرگتر می شود و حداقل در ذهن من، این چیزی است که برای مدت طولانی به تأخیر افتاده است. فراموش نکنیم که محدوده آیفون 12 در سال گذشته در واقع دارای باتری های کوچکتری نسبت به محدوده آیفون 11 بود، در حالی که گوشی های سال گذشته از نظر فنی با وجود این کاهش (به دلیل بهینه سازی مصرف انرژی هوشمند) عمر باتری یکسانی را ارائه می کردند

پردازنده های آیفون اپل از نظر مصرف برق در کلاس خود بهترین هستند و از همه نظر پردازنده ورودی A15 تا 20 درصد بهتر از A14 است، اما من می دانم که بسیاری از آیفون ها از دوستان استفاده می کنند. اگر می خواهید بر چیز دیگری که می خواهید به درستی آن را در تلفن خود ارتقا دهید، بر یک نکته تأکید کنید، این عمر باتری است.


بنظر شما دیگر چه تغیراتی امکان دارد در ایفون 13 انجام بشه؟ نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید.