امروز ، WhatsApp یک ویژگی ناپدید شدن جدید برای عکس ها و فیلم ها ارائه می دهد. کاربران می توانند عکس ها و فیلم های "یکبار مشاهده" را از طریق برنامه پیام رسانی ارسال کنند و گیرنده فقط یک بار آن را مشاهده می کند.

این ویژگی در واقع در اواخر ژوئن در حال آزمایش بود.ویژگی مشابه Snapchat شبیه به ویژگی های گم شده عکس اینستاگرام و مسنجر است. هنگام گرفتن عکس در WhatsApp ، کاربران می توانند نماد زمان سنج را انتخاب کنند تا عکس روی "یک بار مشاهده" تنظیم شود.  برخلاف پیام های معمولی عکس یا ویدئو ، تصاویر "یکبار مشاهده" در چت پیش نمایش داده نمی شوند و نمی توانند در دستگاه شما بارگذاری شوند.

فیس بوک این ویژگی را "لحظات خصوصی" یا ارسال اطلاعات بالقوه حساس مانند گذرواژه های Wi-Fi توصیف می کند. مانند همیشه ، مردم باید از "خصوصی" بودن این پیام ها آگاه باشند. در مقاله راهنما ، این شرکت خاطرنشان می کند که گیرنده هنوز می تواند هنگام باز کردن عکس "مشاهده یک بار" ، اسکرین شات بگیرد یا صفحه خود را ضبط کند و برخلاف Snapchat ، WhatsApp  به فرستنده اطلاع نمی دهد که چه زمانی اسکرین شات بگیرد. بوده است. این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که عکسهای "یک بار مشاهده" که گزارش شده اند در WhatsApp قابل مشاهده خواهند بود.


چه قابلیت هایی به واتساپ اضافه بشه بهتره؟ نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید.