نسخه بتا WhatsApp شامل ابزاری برای صادر کردن چت های شما از iPhone به Android است.

واتس اپ یکی از محبوب ترین سرویس های پیام رسانی است، اما با وجود بیش از یک دهه حضور، هنوز راهی برای انتقال چت های خود از یک نوع تلفن به نوع دیگر وجود ندارد.


انتقال چت ها از آیفون قدیمی به آیفون جدید به اندازه کافی آسان است و بنابراین برای کاربران اندرویدی که تلفن جدید را در دسا میگیرند برای آن ها همین گونه میباشد، اما اگر تصمیم دارید از iPhone به Android (یا برعکس) بروید، باید از ابتدا تماس ها و صفحه چت خالی خود شروع کنید.

گزارش شده است که WhatsApp روی ویژگی ای کار می کند که به کاربران امکان می دهد سابقه چت خود را با استفاده از شماره تلفن متفاوت به تلفن جدید منتقل کنند. این ویژگی به عنوان افزونه ای برای این ویژگی عمل می کند که به کاربران امکان می دهد سابقه چت خود را بین Android و iOS از طریق ابزار Chat History Migration انتقال دهند.

بر اساس گزارشی از WABetaInfo، WhatsApp در حال حاضر یک ابزار مهاجرت سابقه چت است که به کاربران اجازه می دهد سابقه چت خود را به دستگاه جدید در پلتفرم متفاوت و همچنین به دستگاه جدیدی با شماره تلفن متفاوت منتقل کنند. این به کاربران امکان می دهد شماره تلفن خود را به همراه تغییر حالت از تلفن هوشمند Android به iPhone یا بالعکس تغییر دهند و سابقه چت WhatsApp خود را به دستگاه جدید منتقل کنند.


انتقال چت های اندروید به ایفون


این ابزار علاوه بر انتقال چت ها، می تواند برای انتقال فایل های رسانه ای از دستگاه قدیمی به دستگاه جدید نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این گزارش همچنین شامل اسکرین شاتی است که شامل پیوندی است که به شما امکان می دهد هنگام تغییر دستگاه و شماره تلفن، سابقه چت خود را منتقل کنید. با این حال، در گزارش آمده است که این گزینه مهاجرت فقط برای اولین بار در هنگام ورود به دستگاه جدید در دسترس کاربران است.

این ویژگی در حال توسعه است و در هیچ یک از نسخه های بتای فعلی WhatsApp برای Android و iPhone موجود نیست.


آیا میتوان WhatsApp خود را با شماره تلفن جدید به دستگاه جدیدی منتقل کنید؟

واتساپ اکنون به کاربران امکان می دهد بدون از دست دادن چت از طریق تنظیمات درون برنامه، شماره تلفن خود را تغییر دهند. همچنین به آنها اجازه می دهد سابقه چت خود را به یک دستگاه جدید با شماره تلفن جدید منتقل کنند. با این حال، این ویژگی تنها در صورتی کار می کند که دستگاه جدید بر اساس همان پلتفرم قدیمی ساخته شده باشد؛ بنابراین اگر می خواهید این کار را انجام دهید، از شما خواسته می شود که از یک دستگاه Android به یک دستگاه جدید Android تغییر دهید و همین امر در مورد iPhone نیز صدق می کند.


بنظرتون چه تغیراتی واتساپ انجام بده بهتر میشه؟