در اینجا نحوه پنهان کردن برنامه ها در iPhone خود تنها در چند حرکت ساده به شما گفته میشود.

اگر می خواهید بدانید چگونه برنامه ها را در iPhone مخفی کنید، به جای مناسب آمده اید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید برخی از برنامه ها را در iPhone خود پنهان کنید تا از ظاهر شدن آنها در صفحه اصلی جلوگیری شود. با موبایلتو همراه باشید.

می توانید با پنهان کردن برنامه هایی که اغلب از آنها استفاده می کنید، صفحه شلوغ را تمیز کنید. یا شاید شما چیزی را دانلود کرده اید که ترجیح می دهید مانند برنامه دوستیابی خصوصی نگه دارید.
هر دلیلی که بخواهید برنامه ها را در iPhone خود مخفی کنید یک فرایند بسیار ساده است. علاوه بر این، بسته به اینکه می خواهید یک یا چند برنامه را مخفی کنید، چندین راه وجود دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه برنامه های خود را در اندروید مخفی کنیم

iOS 14 کتابخانه برنامه را معرفی کرد، جایی که همه برنامه های شما در آن زندگی می کنند، حتی اگر در صفحه اصلی شما نباشند. این ویژگی عالی به شما امکان می دهد برنامه ها را به راحتی پیدا کنید و در دسته بندی خودکار برنامه ها در دسته های از پیش تعریف شده به خوبی کار می کند. اگر تا به حال یک برنامه مخفی را از دست داده اید، کافی است به کتابخانه برنامه بروید و بدون هیچ زحمتی می توانید آن را پیدا کنید.

در زیر مجموعه ای از نکات ساده را خواهید دید که به شما کمک می کند راه های مختلفی را در مورد نحوه مخفی کردن برنامه ها در iPhone خود کمک بگیرید.


چگونه برنامه ها را در iPhone مخفی کنیم: یک برنامه را مخفی کنید


1. برنامه ای را که می خواهید پنهان کنید فشار دهید و نگه دارید. پس از چند ثانیه، منویی با چندین گزینه ظاهر می شود.


نحوه مخفی کردن برنامه ها در iPhone


2. از این منوی گزینه ها، " Remove App " را انتخاب کنید. با انجام این کار منوی دوم ظاهر می شود، " Remove from Home Screen " را فشار دهید.


نحوه مخفی کردن برنامه ها در iPhone - موبایلتو


3. برنامه اکنون مخفی شده است و در صورت نیاز به دسترسی به آن می توانید برنامه را بعداً در Library پیدا کنید.
می توانید برنامه Library را با کشیدن انگشت به سمت راست در همه صفحه های اصلی خود پیدا کنید. یک نوار جستجو در بالا وجود دارد که می توانید از آن برای پیدا کردن برنامه های مخفی استفاده کنید.


نحوه مخفی کردن برنامه ها در iPhone - موبایلتو


چگونه برنامه ها را در iPhone مخفی کنیم: یک صفحه کامل را مخفی کنید


1. قسمت خالی صفحه خود را فشار داده و نگه دارید. پس از چند ثانیه، تلفن شما وارد حالت " edit screen" می شود و نمادهای برنامه روی صفحه باید شروع به چرخش کنند.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


2. از این موقعیت، روی پایین صفحه ضربه بزنید. تعداد نقاط موجود با تعداد صفحه نمایش برنامه هایی که در iPhone خود دارید تعیین می شود.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


3. اکنون می توانید نسخه های کوچکتر پیش نمایش تمام صفحه برنامه های خود را مشاهده کنید. در زیر هر کدام یک چک باکس وجود دارد. علامت صفحه ای را که می خواهید پنهان کنید بردارید.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


4. Done را در گوشه سمت راست بالای صفحه فشار دهید. صفحه یا صفحات برنامه هایی که علامت آنها را برداشته اید پنهان شده اند.
اگر می خواهید صفحه را دوباره نشان دهید، فقط مراحل بالا را دنبال کنید و این بار کادر زیر پیش نمایش صفحه را علامت بزنید.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


نحوه مخفی کردن برنامه ها در iPhone: برنامه ها را در یک پوشه مخفی کنید


1. همچنین می توانید از عملکرد پوشه iPhone خود برای مخفی کردن یک برنامه از دید استفاده کنید. برنامه ای را که می خواهید مخفی کنید فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که نماد شروع به چرخش کند. این باید حدود سه ثانیه طول بکشد.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


2. برنامه را روی یک برنامه دیگر نگه دارید و آن را بکشید تا یک پوشه ایجاد شود. پس از ایجاد پوشه، می توانید برنامه را آزاد کنید. با کلیک روی نوار متن بالا، نام پوشه را به طور ایمن تغییر دهید.


چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو


3. پوشه را باز کرده و برنامه ای را که می خواهید مخفی کنید پیدا کنید. برنامه را فشار دهید و نگه دارید تا دوباره بچرخد، سپس آن را مستقیماً به صفحه پوشه بعدی بکشید.

می توانید پوشه ای با حداکثر 15 صفحه ایجاد کنید تا برنامه واقعا پنهان شود.
انجام این کار به طور کامل برنامه شما را پنهان نمی کند، اما کار را برای پبدا کردن دیگران برای آن نرم افزار دشوار تر میکند.

چگونه برنامه ایی را در ایفون مخفی کنیم - موبایلتو